Press "Enter" to skip to content

Podolog – Białołęka

Lokal na Białołęce jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Podolog, to specjalność która w naszym kraju nie jest jeszcze zbyt popularna. Szkoda, ponieważ od jego wykwalifikowanej pomocy, może zależeć nasze zdrowie a nawet i życie.

Kim jest podolog?

Podolog Białołęka to specjalista który zajmuje się na co dzień leczeniem i pielęgnacją stóp. Jest to osoba, którą łączy w sobie umiejętności lekarza i kosmetyka. Z powodzeniem może on zarówno leczyć, jak też pielęgnować zdrowe stopy. 

Zawód podologa jest wpisany do rejestru zawodów dopiero od stycznia 2015 roku. I choć traktuje się go nieco po macoszemu, to nie ma co ukrywać – dzięki jego wiedzy, możemy wcześnie zdiagnozować szereg takich chorób jak:

  • cukrzyca
  • problemy z układem krążenia
  • nieodpowiednie kształtowanie się układu kostnego stóp
  • i wiele, wiele innych.

Czy podolog zastąpi nam lekarza specjalistę?

Pomimo wysokich kwalifikacji, podolog nadal jest specjalistą z zakresu leczenia i pielęgnacji stóp. Jeśli więc zdiagnozuje on jakiekolwiek poważniejsze problemy, może on nas wysłać do lekarza specjalizującego się w innych działach medycyny. Ta zasada działa również w drugą stronę. Podolog Białołęka, może również wykonywać zabiegi, które w ramach jego kompetencji zostaną mu zlecone przez specjalistów z innych dziedzin.

Czy warto iść do podologa?

Wizyta u podologa nie jest niczym strasznym. W gabinetach podologicznych stosuje się dziś najnowszy i najlepszy sprzęt. Usuwanie jakichkolwiek zmian, jest więc przeprowadzane w praktycznie bezbolesny sposób. Warto go odwiedzić, nie bagatelizując problemu.