Press "Enter" to skip to content

Podolog – Saska Kępa

Lokal na Saskiej Kępie jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Podologia to zdumiewająca nauka. Z jednej strony, traktuje ona o jednej z podstawowych części naszego ciała, czyli stopie a z drugiej strony – wymaga znajomości dość szerokiej medycyny. Czym się ona dokładnie zajmuje i jaka jest jej rola w naszym społeczeństwie?

Pielęgnacja u podologa

Podolog Saska kępa, a więc osoba która zawodowo praktykuje podologię, przede wszystkim zajmuje się pielęgnacją stopy. W ten sposób, dba on o jej prawidłowe odżywienie, wygląd i zachowanie możliwie najlepszych „parametrów”. 

Zapobieganie poprzez zabiegi podologiczne

Wbrew pozorom, chorób podologicznych jest naprawdę mnóstwo. Dlatego nie możemy zapomnieć o tym, by nim zapobiegać. Podolog Saska kępa, posiada sporo narzędzi, za pomocą których może on oddalać prawdopodobieństwo powstania choroby. Niestety nie zawsze ma on pełną możliwość działania, zważywszy na to, że naukę tę traktuje się w naszym kraju nadal po macoszemu.

Leczenie u podologa

Podolog Saska kępa, często (niestety) musi zajmować się leczeniem. Jak już wspomnieliśmy, leczenie może obejmować zarówno aspekt zewnętrzny (chodzi tu w głównej mierze o dermatologię), jak również kwestie morfologiczne (związane z wewnętrzną budową stopy). W każdym przypadku, leczenie wymaga ogromnej wiedzy i niejednokrotnie potrzeby konsultowania się ze specjalistami z innych dziedzin.

Podsumowując, rola podologii w naszym społeczeństwie jest ogromna. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak ogromne żniwo zbierają wśród nas choroby cywilizacyjne (cukrzyca, problemy z ciśnieniem itd). Podolog Saska kępa, może bardzo szybko wykryć te schorzenia.