Press "Enter" to skip to content

Podolog – Warszawa Wesoła

Lokal w dzielnicy Wesoła jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Podologia, jest przez wielu uważana za naukę przyszłości. W twierdzeniu tym jest z pewnością sporo racji. Czym jest podologia i dlaczego ma ona tak duże znaczenie w nowoczesnej medycynie?

Czym jest podologia?

Podologia, to nauka która obejmuje wszystko, co związane jest z naszymi stopami. Dlatego wszystkie choroby stóp, zmiany dermatologiczne a także sposoby na pielęgnację kończyn dolnych wchodzą w zakres podologii.

Podolog Wesoła, to specjalista, który pomoże nam w zaawansowanym leczeniu różnych schorzeń stóp. Wbrew pozorom – jest ich naprawdę sporo. Stopy, to bardzo skomplikowany mechanizm. Znajdują się w nich stawy, układ kostny, krwionośny i wiele, wiele innych „części składowych”. Wszystkie te elementy, musi charakteryzować duża odporność na oddziaływanie ciężaru naszego ciała. Jeśli te elementy zawiodą, możemy po pewnym czasie przestać chodzić.

Dlatego w pracy podologa, nie jest ważne wyłącznie leczenie. Równie ważne jest zapobieganie chorobom podologicznym. Zapobieganie im, to nie tylko mniejsze koszty leczenia. To przede wszystkim dbanie o dobre samopoczucie pacjentów. 

Podolog Wesoła, to specjalista którego warto odwiedzić w każdym wieku. Nawet będąc u szczytu swoich sił, jesteśmy narażeni na powstawanie różnych czynników patologicznych w obrębie naszej stopy. Silny wysiłek, oddziaływanie wilgoci, a nawet niedopasowane obuwie… to wszystko może sprawić, że po pewnym czasie nasze stopy przestaną odpowiednio funkcjonować. Dlatego profilaktyka jest tu tak ważna dla naszego zdrowia.