Press "Enter" to skip to content

Podolog – Mokotów

Lokal na Mokotowie jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Mało, kto wie, czym zajmuje się dziedzina medycyny zwana podologią. Jest to mało popularna specjalizacja zajmująca się leczeniem kończyn dolnych. Jednak bardzo szybko się ona rozwija w krajach europejskich. Coraz więcej osób korzysta z usług podologa i to szczególnie w krajach Europy Zachodniej. Spowodowane jest to chorobami cywilizacyjnymi, między innymi otyłością czy cukrzycą. Problemy ze skórą nóg przytrafiają się również chorym na płaskostopie. Cierpią na nie również osoby starsze z powodu niewłaściwej opieki. 

Kim jest podolog?

Podolog Mokotów ma nam pomóc w przypadku powstawania zmian chorobotwórczych w stopach i na ich powierzchni. Jego zadaniem jest nie tylko leczenie, ale również i profilaktyka pojawiania się wszelkiego rodzaju zmian. Jest to ważne, ponieważ jak dobrze wiemy lepiej zapobiegać niż leczyć. Teza ta, sprawdza się szczególnie w przypadku podologii.

Podolog ma nie tylko poprawić kondycje naszych stóp, ale również zrobić wszystko, by nie było nawrotów zmian chorobotwórczych. Warto udać się do podologa, jeżeli zauważyliśmy takie zmiany jak kurzajki, modzele czy odciski. Specjalista bowiem, dobierze nam odpowiednią kuracje i pomoże usunąć zrogowaciały naskórek. 

Warto udać się na wizytę do specjalisty, gdy mamy stan zapalny oraz bardzo trudne do domowego wyleczenia odciski, modzele, czy kurzajki. W przeciwnym razie, stan ten może jeszcze bardziej się pogłębić. W efekcie, może nawet dość do sytuacji, gdy będzie konieczne poważne, długotrwałe i zaawansowane leczenie szpitalne.