Press "Enter" to skip to content

Podolog – Wawer

Lokal na Wawrze jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Podologia, to bardzo ciekawa i fascynująca gałąź medycyny. Niestety, w naszym kraju wciąż jest ona niedoceniana. Wielu Polaków uważa, że ich problemy ze stopami to tylko kwestia czasu. Przecież nawet silny ból w stopie, przejdzie po pewnym czasie…

Podolog – specjalista, którego warto odwiedzić!

Tymczasem specjalizacja podologa, nie została stworzona tylko po to, by nie pomagać pacjentom. Często okazuje się, że bagatelizowane problemy związane z naszymi stopami, mogą w dalszej przyszłości zaowocować jeszcze większymi trudnościami a nawet – brakiem możliwości poruszania się.

Podologia na Zachodzie?

Podologia, to nie jest nauka, która pojawiła się wyłącznie w Polsce. W przeciwieństwie do nas, społeczeństwa zachodnie doceniają zarówno samą ta naukę, jak też specjalistów podologów. 

Niestety, nawet na Zachodzie, istnieje sporo nieuporządkowanych kwestii, związanych np z uprawnieniami podologów. Przykładowo w Stanach Zjednoczonych, osoby chcące zdobyć uprawnienia podologa, muszą przejść przez studia wyższe. Z kolei w Europie, do wykonywania tego zawodu jest nam potrzebny tylko i wyłącznie odpowiedni kurs…

Powinniśmy wziąć przykład z naszych zachodnich sąsiadów. Oni doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że ich społeczeństwa żyją coraz dłużej. Okres starczy, to z kolei duże problemy głównie ze stopami. Po pewnym czasie, może się okazać, że brak troski o nie, uniemożliwi nam poruszanie się w tym pięknym, ale też trudnym okresie życia.

Dlatego warto w ten sposób zainwestować w swoje zdrowie.