Press "Enter" to skip to content

Podolog – Śródmieście – Centrum Warszawy

Lokal w Śródmieściu jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Leczenie chorób związanych ze stopami, wiąże się zawsze ze zmianą podejścia do podologii. Często nauka ta jest traktowana typowo po macoszemu. A to dlatego, że dbanie o stopy (tak ważny przecież organ naszego ciała), jest kluczem do prawidłowego samopoczucia. 

Kim jest podolog?

Podolog Śródmieście, to specjalista który na co dzień zajmuje się przypadkami chorób i dolegliwości, związanych bezpośrednio ze stopami. Zawód ten istnieje dopiero od niedawna. W styczniu 2015 roku został on wprowadzony do rejestru zawodów. Oznacza to, że dopiero od tego czasu można mówić o podologu jako o kimś, kto wykonuje dany zawód.

O czym pamiętać, przed wizytą u podologa?

Podolog Śródmieście to specjalista, który może nam pomóc w wielu różnych schorzeniach. Niestety również i my musimy przestrzegać tutaj różnych zasad. Oto niektóre z nich…

1. Czas. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek zmiany o charakterze chorobowym, konieczne będzie odwiedzenie podologa możliwie jak najszybciej. Choroby stóp można z reguły dość łatwo wyleczyć, o ile szybko wybierzemy się do specjalisty!

2, Usunięcie problemu to nie koniec leczenia. Jeśli dotknęły nas odciski, modzele bądź inne choroby skórne stóp, samo ich usunięcie nie gwarantuje rozwiązania problemu. Często potrzebne jest nawet kilkanaście wizyt, by móc powiedzieć o całkowitym wyleczeniu. W przypadku infekcji brodawczakiem, pojawienie się kurzajek może wystąpić nawet w kilka lat po zakończeniu leczenia.

Jeśli będziemy dbać o nasze stopy, to z pewnością zapewnimy sobie przyjemną i komfortową starość.