Press "Enter" to skip to content

Podolog – Włochy

Lokal we Włochach jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Podologia, to często niedoceniana gałąź medycyny. i choć na Zachodzie jej popularność powoli rośnie (aczkolwiek nadal jest tu w wielu kwestiach bałagan), to w Polsce traktuje się ją (przynajmniej na razie) po macoszemu.

Kim jest podolog?

Podolog Włochy, to specjalista, który zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób i schorzeń związanych z naszymi stopami. Myliłby się ten, kto uważałby go za lekarza i ten, kto uważałby go za zwykłego kosmetyka. W praktyce łączy on umiejętności zarówno jednej i drugiej osoby. Może on zarówno zajmować się samą pielęgnacją, jak też zaawansowanym leczeniem.

Dlaczego warto leczyć się u podologa?

Podolog Włochy, to osoba, która z pewnością ma spore doświadczenie i umiejętności w swoim zakresie wiedzy. Niestety późna wizyta w jego gabinecie, często przedkłada się na spowolnienie kuracji.

Jako przykład, weźmy często spotykaną kurzajkę. Jeśli jej stopień „zaawansowania” w naszym organizmie jest niewielki, jej usunięcie i całkowite wyleczenie nie będzie trwać dłużej niż kilka wizyt. Jeśli jednak zbagatelizujemy problem i odwiedzimy podologa w momencie, kiedy ból będzie już nieznośny, pełny czas kuracji może trwać nawet i kilkanaście wizyt.

Podolog Włochy, to również doskonała inwestycja na starość. Po przekroczeniu określonej bariery wiekowej, bardzo trudno będzie nam utrzymać stopy w odpowiedniej kondycji. Dlatego już za młodu warto się o nie zatroszczyć. Podolog Włochy, to osoba która z tego zadania wywiąże się wręcz perfekcyjnie. Wystarczy tylko kilka wizyt.