Press "Enter" to skip to content

Podolog – Praga Północ

Lokal na Pradze-Północ jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Podolog to specjalista, który jest często naszą ostatnią deską ratunku. I choć na co dzień, świadomość podologiczna w naszym kraju jest wciąż niewielka, to w sytuacjach „kryzysowych” gwałtownie się ona zmienia. Szczególnie, jeśli nasze stopy traktujemy wyłącznie jako narzędzie do poruszania się, które nigdy nie ma prawa „wysiąść”.

Kim jest podolog?

Podolog Praga Północ, to specjalista w dziedzinie pielęgnacji i leczenia stóp. Osoba ta posiada ogromne doświadczenie w zakresie leczenia stóp. Co więcej, posiada ona ogromną wiedzę z zakresu innych specjalności. Jak bowiem wiadomo, stopa do miejsce w naszym ciele, w którym spotykają się różne układy i narządy. 

Podolog a kwestie prawne…

Zawód podologa, jest umiejscowiony na liście zawodów dopiero od stycznia 2015 roku. Co więcej, podobny bałagań występuje nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Na przykład w USA, podolog musi posiadać wykształcenie wyższe. Z kolei w niektórych państwach europejskich, do sprawowania tej funkcji wystarczy… zwykły kurs.

Podolog Praga Północ, łączy w sobie umiejętności kosmetyczki i lekarza. Może on zajmować się wyłącznie pielęgnacją stóp i zapobieganiu powstawania czynników chorobowych a może również wykonywać zabiegi i czynności lecznicze. 

Podsumowując, podolog Praga Północ to zawód którego wciąż nie doceniamy. A szkoda, bo często dzięki temu specjaliście dowiadujemy się o znacznie poważniejszych chorobach, zahaczających o zupełnie inne gałęzie medycyny. Jednym słowem, pomoc podologa jest nam potrzebna!