Press "Enter" to skip to content

Podolog – Bielany

Lokal na Bielanach jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Podologia, to nauka zajmująca się stopami. Jej celem jest utrzymanie ich w prawidłowej kondycji a także usuwanie czynników chorobowych, pojawiających się w ich obrębie. 

Kim jest podolog?

Podolog Bielany, to osoba która na co dzień zajmuje się leczeniem stóp. Tak, pojęcie leczenia wcale nie pojawia się tu na wyrost. Również i w obrębie naszych kończyn dolnych pojawia się mnóstwo patologii chorobotwórczych. 

Te patologie, bardzo często mają związek z wieloma innymi chorobami. Uciążliwy ból stopy, może zwiastować nie tylko problemy z chodzeniem, ale też szereg innych dolegliwości, związanych z naszym układem kostnym bądź krwionośnym.

Ale podologia to nauka, która obejmuje również to, co na zewnątrz. Nie bez znaczenia jest więc fakt, że każdy podolog Bielany, ma spore kwalifikacje również w zakresie dermatologii. Wszak usuwanie modzeli, odcisków i innych zmian skórnych również należy do jego kwalifikacji.

Dlaczego podolog to zawód przyszłości?

Podologia to nauka przyszłości. Dlaczego? Ponieważ coraz częściej doceniamy stan zdrowia naszych stóp. Zdajemy sobie sprawę jak wiele im zawdzięczamy. Przecież to one trzymają na sobie nasz ciężar i to przez tak długi okres naszego życia.

Zdajemy sobie sprawę również z tego faktu, że nasze życie po prostu się wydłuża. W dłuższej perspektywie będzie to wiązać się z koniecznością dbania o nasze stopy, które przecież bardzo często dotykane są przez różnego rodzaju choroby okresu starczego. 

Dlatego podolog, to specjalista którego warto odwiedzić!