Press "Enter" to skip to content

Podolog – Wola

Lokal na Woli jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Stopa, to jeden z najbardziej skomplikowanych i jednocześnie funkcjonalnych narządów w naszym ciele. Dlatego warto ją otoczyć opieką medyczną a nie traktować wyłącznie jako narzędzie utrzymujące nas ciężar przez długie lata naszego życia.

Podolog Wola – osoba, która może nam pomóc!

Jeśli zdrowie i kondycja naszych stóp nie są nam obojętne, pomocną dłoń powinniśmy wyciągnąć do podologii. Jest to nauka jak na razie nad Wisłą raczkująca, ale nie oznacza to, że znajduje się ona na straconej pozycji.

Podolog Wola, to osoba, która w wykwalifikowany i kompetentny sposób, pomoże nam w leczeniu i zapobieganiu różnym dolegliwościom związanym z naszymi stopami. Co więcej, jej kompetencje wykraczają również i poza nasze kończyny dolne. Podolog Wola, musi być również po części diabetologiem, dermatologiem a nawet – specjalistą od układu krążenia.

Dlaczego warto odwiedzić podologa?

Wiele chorób związanych z naszymi stopami, daje o sobie znać dopiero w późniejszych latach naszego życia. Po co więc czekać, aż będziemy słabsi i bardziej zmęczeni. Zadbajmy o nasze zdrowie stóp już dziś a przekonamy się, że nasza starość będzie o wiele bardziej komfortowa i wygodna.

Być może mamy jakieś negatywne doświadczenia w zakresie leczenia chorób stóp. Może też uważamy, że „po prostu przejdzie”. Takie myślenie jest jednak błędne. Jeśli dotknęły nas odciski, modzele bądź inne problemy związane ze stopami, wybierzmy się jak najszybciej do specjalisty. Podolog Wola może zdziałać naprawdę dużo. O ile mu na to sami pozwolimy!