Press "Enter" to skip to content

Podolog – Rembertów

Lokal w Rembertowie jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Leczenie stóp, to bardzo skomplikowana sprawa. Stopa, to organ w którym kilka różnych układów współpracuje ze sobą. Ponadto utrzymuje ona ciężar naszego ciała przez praktycznie całe nasze życie. Dlatego odpowiednia pielęgnacja jest tu tak bardzo potrzebna.

Podolog Rembertów – czyli specjalista od stóp

Osobą, która może nam pomóc w zakresie zarówno pielęgnacji, jak również leczenia stóp, jest podolog. Niestety dla wielu z nas nazwa ta nic nie mówi. Nic w tym dziwnego! Została ona wprowadzona do rejestru zawodów dopiero w styczniu 2015 roku. 

Podolog Rembertów – zawód przyszłości?

Na Zachodzie, istnieje znacznie bardziej rozwinięta świadomość podologiczna. Społeczeństwo zdaje sobie sprawę z faktu, że jego wydłużony czas życia, sprzyja powstawaniu różnych chorób podologicznych. Czasem choroba, która w wieku kilkunastu lat nie była dla nas problemem, w wieku 70-ciu, bądź 80-ciu lat staje się niesamowitym ciężarem. Tu właśnie przyda się pomoc takiej osoby jak podolog.

Dzięki podologowi, nie tylko pozbędziemy się nieprzyjemnych dolegliwości związanych ze stopami, ale przede wszystkim – wysłużymy czas naszej aktywności życiowej. Jest to szczególnie istotne dla osób starszych, którym zależy na niezależności.

Podolog na pierwszym miejscu!

Wiele osób, decyduje się na pomoc podologa wtedy, gdy jest za późno. Jednak znacznie bardziej niebezpiecznym zjawiskiem, jest zastępowanie podologa osobą zupełnie niewykwalifikowaną w tym kierunku. Chodzi tu oczywiście o kosmetyczki, które często podejmują się zabiegów leczniczych, nie posiadając do tego odpowiednich uprawnień.