Press "Enter" to skip to content

Podolog – Praga Południe

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Nasze społeczeństwo wciąż się starzeje. Ale odpowiedzialny za to nie jest tylko niższy wzrost demograficzny, ale przede wszystkim – wydłużenie czasu życia. Zjawisko to rodzi sporo problemów i to przede wszystkim w kwestii opieki zdrowotnej.

Podologia – nauka przyszłości

Osoby starsze, często mają problemy z poruszaniem się. Ich stopy, po kilkudziesięciu latach utrzymywania tak dużego ciężaru, mogą po prostu nie wytrzymać i zacząć szwankować. W takiej sytuacji, z pomocą przychodzi podologia. Podolog Praga Południe, to wykwalifikowana osoba, która nie tylko zajmuje się pielęgnacją stóp, ale przede wszystkim – leczy choroby z nimi związane. Co więcej, w niektórych sytuacjach, podolog może również wykryć początki bardziej niebezpiecznych schorzeń, takich jak cukrzyca czy kłopoty z krążeniem!

Dlaczego warto korzystać z usług podologa?

Podolog Praga Południe, to osoba która pomoże nam w wielu dolegliwościach stóp. Oto kilka powodów, dla których warto z jej pomocy skorzystać!

1. Inwestycja w leczenie podologiczne, to inwestycja w swoją przyszłość. Zapobieganie chorobom stóp, ma ogromne znaczenie również w młodości. Po kolejnych kilkunastu, bądź kilkudziesięciu latach życia, dojdziemy do wniosku, że dobrze zrobiliśmy, dbając w młodym wieku o nasze stopy.

2. Problemy ze stopami, to często problemy które mają swój początek w innych rejonach naszego organizmu. Po co wydawać fortunę na leczenie zaawansowanych chorób cywilizacyjnych, jeśli można je wykryć wcześniej. Podolog Praga Południe zrobi to w pełni profesjonalnie.