Press "Enter" to skip to content

Podolog – Ursus

Lokal na Ursusie jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Podologia to nauka przyszłości. I choć często traktujemy ją po macoszemu (dopiero w styczniu 2015 roku uznaliśmy ją w Polsce jako zawód), to może nam ona sporo zaoferować. A w szczególny sposób, może ona stać się bramą do komfortowej starości i wygodniejszego życia.

Kim jest podolog?

Podolog Ursus to specjalista, który zajmuje się na co dzień schorzeniami i dolegliwościami związanymi ze stopami. W związku z tym, że osoba ta zajmuje się tak skomplikowanym narządem, musi ona znać się również na wielu innych dolegliwościach, także tych znacznie poważniejszych.

Czy podolog może nam pomóc zawsze?

Choć dla większości z nas może to wydawać się nieprawdopodobnie, to pomoc podologa jest wręcz nieoceniona. Dlaczego?

1. Owszem, nie wyleczy on cukrzycy anie problemów ze stawami. Może on jednak zdiagnozować problem a następnie – wysłać nas do odpowiedniego specjalisty. Wielu pacjentów właśnie dzięki pomocy podologa, dowiedziało się że cierpi na poważne schorzenia cywilizacyjne.

2. Podolog Ursus, pomoże nam również wtedy, jeśli na pierwszy rzut oka nic nam nie może pomóc. Jeśli np kość w naszej stopie została źle uformowana i tym samym generuje poważny ból, to może on nam zaproponować rozwiązanie, które skutecznie odciąży wybrany fragment naszej stopy. Mowa tu o różnego rodzaju wkładkach i specjalistycznym obuwiu.

Podolog Ursus, to specjalista, którego pomocy nie można nie doceniać. Niestety wciąż traktuje się ten zawód po macoszemu. Czy coś się zmieni w tej dziedzinie? Mamy nadzieję, że tak!