Press "Enter" to skip to content

Podolog – Ochota

Lokal na Ochocie jest w trakcie przygotowań. Tymczasem zapraszamy na Gocław w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Gabinet podologiczny Czas Na Stopy

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10 lok. 328
03-984 Warszawa

Telefon: +48 501 276 781
E-mail: czasnastopy@gmail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 09:00 – 20:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 09:00 – 20:00
Piątek: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 14:00
Niedziela: NIECZYNNE

Leczenie chorób związanych ze stopami, rodzi mnóstwo kłopotów. I choć większość z nas bagatelizuje ten problem, to nie ma co ukrywać – od odpowiedniego leczenia, zależeć będzie nasz stan zdrowia teraz i w przyszłości.

Dlaczego warto odwiedzić podologa już teraz?

Podolog Ochota, to specjalista z zakresu leczenia i pielęgnacji stóp. Osoba ta łączy w swoich umiejętnościach kompetencje lekarza i kosmetyka (bądź kosmetyczki). Specjalista ten, może nam – wbrew pozorom – pomóc nie tylko w problemach związanych z stopami. Dlaczego warto do niego wybrać się jak najszybciej?

1. Specyfika chorób podologicznych jest bezlitosna. Im dłużej zwlekamy, tym trudniej będzie nam wyeliminować dany problem. Podolog Ochota, znacznie dłużej będzie leczył nasze odciski bądź modzele, jeśli z pójściem do niego będziemy zwlekać przez kilka lat…

2. Gabinet podologa, to nowoczesne centrum medyczne. Dziś w pracy podologicznej wykorzystuje się najnowszy sprzęt, który nie tylko gwarantuje szybsze wyleczenie, ale przede wszystkim – pozwala na bezbolesne usunięcie kłopotu.

3. Leczenie podologiczne, często wykazuje istnieje znacznie poważniejszych stanów chorobowych o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Zamiast więc odwiedzać poszczególnych specjalistów, można znacznie szybciej sprawdzić swój stan zdrowia. Jak? Podolog Ochota nam w tym pomoże!

Podsumowując, pomoc podologa może się okazać w wielu przypadkach nieodzowna. Nie chcemy przecież spędzić naszej starości w jednym pokoju, bądź tez na wózku inwalidzkim.